Paweł Bigaj

Ekspert Kredytowy Klientów Indywidualnych

Kraków, Chrzanów, Tarnów, Limanowa, Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane, Oświęcim, Bochnia


887 781 781

pawel.bigaj@sprawdzonydoradca.pl

O mnie

Myślę, że śmiało mogę napisać, że jestem jednym z najbardziej doświadczonych Ekspertów Finansowych (dawniej Doradców Finansowych) w Polsce. Ponad 10 letnie doświadczenie w branży, setki zadowolonych klientów, kilkadziesiąt współpracujących Agencji Nieruchomości i Deweloperów mówią same za siebie. Jednak nie chodzi tu o to, żeby samemu się reklamować.

Jak działam najlepiej przekonać się osobiście. Z umówieniem spotkania z pewnością nie będzie problemów bo elastyczność to jedna z wielu zalet współpracy z moją osobą. Nigdzie nie musisz dojeżdżać, specjalnie rezerwować czasu na spotkanie. Dopasuję się do Twoich potrzeb. Spotkanie w godzinach pracy? w firmie podczas przerwy, dyżuru? w godzinach wieczornych w domu? a może po pracy w kawiarni bądź innym miejscu dla Ciebie najdogodniejszym? Oczywiście nie ma problemu. Zbyt długo pracuję w tej branży żeby nie wychodzić naprzeciw tak ważnym oczekiwaniom moich klientów.

Rozmowa ze mną, doradztwo jest całkowicie bezpłatne bo działam jako Broker. Czyli wynagradzają mnie banki i inne instytucje finansowe. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Oferta jest taka sama jak w banku, często nawet trochę lepsza (szczegóły zdradzę na spotkaniu).  Moim zadaniem jest to, żeby znaleźć jak najtańsze i optymalne rozwiązanie adekwatne do zdolności kredytowej i wymagań klienta. Nie jestem też od tego, żeby tylko wstukać dane w kalkulatory i przedstawić co pokazuje program tylko kompleksowo podejść do każdego tematu, szczególnie wtedy gdy sytuacja klienta jest niestandardowa, gdy trzeba trochę pomyśleć tak żeby dany temat pozytywnie doprowadzić do końca.

Wierzę, że nikogo z Państwa nie zawiodę i dołączą Państwo do szerokiego grona moich zadowolonych klientów.

Specjalizuję się w kredytach hipotecznych i gotówkowych – pomagam wybrać jak najlepszy kredyt.

Przeprowadzam przez cały proces uzyskiwania kredytu, a przede wszystkim:

 • sprawdzam zdolność kredytową
 • porównuję ofertę kredytową ze wszystkich banków
 • weryfikuję czy masz szanse na dotację z programu MDM
 • w ofertach uwzględniam wszystkie aktualne promocje bankowe i oferty specjalne
 • wyjaśniam zasady otrzymania kredytu i całego procesu kredytowego
 • pomagam w  skompletowaniu wymaganych do kredytu dokumentów
 • pomagam w zweryfikowaniu, konstrukcji, przygotowaniu umów przedwstępnych
 • składam wnioski kredytowe za Ciebie, tak że nie musisz tracić czasu na chodzenie po bankach, zwalnianie się z pracy by dopasować się do czasu ich pracy, 
 • kontaktuję się z bankami w trakcie procesowania w Twoim imieniu, Ty idziesz do banku dopiero na podpisanie umowy
 • negocjuję warunki Twojego kredytu
 • przed podpisaniem umowy wcześniej ją sprawdzam, tak żeby warunki o których rozmawialiśmy na początku współpracy, się zgadzały

 

Omawiam i porównuję poszczególne elementy kredytu, które wpływają na ostateczny kształt produktu, a przede wszystkim decydują o jego cenie, dostępności. Takie elementy to między innymi marże, prowizje, ubezpieczenia (na życie, od utraty pracy, niskiego wkładu własnego, pomostowe, nieruchomości), wysokość raty, okres kredytowania, odsetki, dodatkowe produkty wymagane przez banki typu konta, karty kredytowe, produkty inwestycyjne, warunki wcześniejszej spłaty i nadpłaty i wiele innych. Zawsze proponuję opcję najkorzystniejszą dla Klienta w ujęciu ogólnym. – mam na myśli całkowite wyliczenie  w oparciu o wszystkie elementy, a nie o jeden.

Tutaj ważna uwaga, żeby z dużą rezerwą podchodzić do wszelkich porównywarek czy rankingów dostępnych w Internecie i innych mediach. Dlaczego? Chętnie porównam z Państwem ofertę z internetu vs rzeczywistą dostępną w banku….z uwzględnieniem WSZYSTKICH kosztów a nie wybranych (tak żeby dobrze wypaść w rankingu)…wtedy sami Państwo będziecie w stanie odpowiedzieć na to pytanie

Przygotowana przeze mnie oferta jest zawsze aktualna i oparta o najkorzystniejsze rozwiązania dostępne na rynku.

Moja usługa jest bezpłatna – Klient nie ponosi żadnych kosztów. 

Możesz tylko zyskać, przekonaj się sam zamiast tracić czas na chodzenie po bankach.

Serdecznie zapraszam do kontaktu – dołożę wszelkich starań, aby pomóc w Państwa sprawie.

Doświadczenie

W branży finansowej pracuję od 12 lat, współpracując z najbardziej cenionymi instytucjami finansowymi w Polsce.

W tym czasie przeprowadziłem z powodzeniem setki spraw kredytowych.

Edukacja

OdDoUczelnia
Uniwersytet Ekonomiczny im.Karola Adamieckiego w Katowicach

Dodatkowe atuty

 • Doświadczenie
 • Dobra organizacja pracy
 • Profesjonalizm
 • Mobilność
 • Sumienność
 • Zaangażowanie
 • Elastyczność

Opisy spraw

Kredyty hipoteczne:

 •  Kredyt mieszkaniowy:  kredyt na określony cel zakup/budowa/przebudowa/dokończenie budowy lokalu/domu/działki – rynek wtórny oraz pierwotny
 •  Pożyczka hipoteczna:  z możliwością zabezpieczenia na lokalu mieszkalnym, działce, oraz budynku mieszkalnym
 •  Kredyt konsolidacyjny: z możliwością zabezpieczenia na lokalu mieszkalnym, działce  oraz budynku mieszkalnym

Kredyty gotówkowe

Rekomendacje

Wraz z mężem mieliśmy kłopot z uzyskaniem kredytu hipotecznego na budowę domu - przede wszystkim nie mieliśmy pojęcia od czego zacząć. Postanowiliśmy skorzystać z pomocy doradcy kredytowego i tutaj zupełnie przypadkowo trafiliśmy na stronę i Pana Pawła. Jego pomoc i wiedza okazały się nieocenione. Zostaliśmy przeprowadzeni przez cały proces bez większych trudności. Pan Paweł pomógł skompletować dokumenty, rozwiązał wszelkie kwestie sporne w banku, a przede wszystkim służył radą przez cały okres załatwiania formalności. Uważamy, że z jego pomoca wybraliśmy najlepszą opcję. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Pawła innym starającym się o kredyt.

Ilona I Przemek - Kredyt hipoteczny

Gdy zdecydowaliśmy się z mężem na skorzystanie z pomocy doradcy finansowego pojawił się problem ,którego wybrać? Tak przez przypadek ,bez żadnych rekomendacji znajomych trafiliśmy na Pana Pawła Bigaja. Po przeczytaniu rekomendacji klientów postanowiliśmy wyprać Pana Pawła na naszego doradcę w sprawie kredytu hipotecznego i to był strzał w 10-kę!!!Pan Paweł fachowo nam doradził i przedstawił dogodną dla nas ofertę. Służył nam pomocą przy każdej wątpliwości i pytaniu. Bardzo serdecznie dziękujemy za współpracę !!! Polecamy Pana Pawła wszystkim osobom , które starają się o kredyt hipoteczny.

Karolina i Daniel - Kredyt hipoteczny